Petr Bende & Band

Přesun koncertů na rok 2022

Krásný zasněžený den přeji.
Upřímně - nečekal jsem, že zase po roce budeme řešit PŘESUNY KONCERTŮ, ale je to opět tady. Po mé komunikaci s pořadateli musím bohužel ohlásit, že některá vystoupení se přesouvají na další rok. Situace je opravdu vážná. Na jedné straně cítím sevřenou duši a zodpovědnost za situaci v ČR (nemocnice atd.), na straně druhé jsou povoleny koncerty, ale jen pro někoho, a celé je to hozené na pořadatele, ať se s tím vypořádají.

Věřte mi! Jak rád bych vyrazil a koncerty odehrál! Máme vše připraveno, ale… Jsou místa v republice, kde kraje přímo „nedoporučují” veřejné akce nebo pořadatelům váznou předprodeje, aby se koncert vůbec vyplatil udělat a neskočil ekonomicky ve špatných číslech. Po dohodě s promotéry, kteří se rozhodli přesunout koncerty, jsem dole vypsal nové termíny, na kterých jsme se již dohodli. Vstupenky
zůstávají v platnosti. Pokud potřebujete vstupenky vrátit, tak se prosím obracejte vždy na pořadatele koncertů. Na konkrétní koncerty koukněte k nám na web na www.petrbende.cz/koncerty.

Zbývá vyřešit ještě několik míst, kde ještě není úplně jasno, a to jsou: Brno, Praha, Třebíč, Zbraslav u Brna.
Vše v tuto chvíli záleží na ekonomice koncertů, a pokud nebudou téměř vyprodané, nemůžeme je uskutečnit. Záleží tedy na vás. Kdo na koncert dle opatření „může“, je poslední možnost koupit si vstupenku. Dáme výše zmiňovaným místům čas ještě do 1.12.2021. Pak musíme bohužel rozhodnout. Je to pro nás moc smutné a také naprosto šílené pro pořadatele, které samozřejmě plně chápeme. Vždyť jsme jedním z nich.

Nemůžu nepřemýšlet, co bude za rok. Přípravy turné mě stojí velkou energii. Více než tři čtvrtě roku komunikace, řešení a také samozřejmě placení některých pronájmů, reklam atd. To vše již dvakrát proběhlo. Vší silou chci náš vánoční ostrov udržet a nedopustím, aby těch dvacet pět let odešlo v zapomnění. Ale stále se mi vrací myšlenka - jaká bude situace za rok? Stejná? Budu muset znovu sdělovat, jak se vše, na čem léta pracuji, mění a ruší?!

Co udělat alespoň tyto letošní koncerty již v květnu? Vánoční, nevánoční, hlavně, že se setkáme, a to co nejdříve. Termíny máme usazené na prosinec, ale s naší Bandou je můžeme klidně předělat na květen. Bude ale opět záležet pouze na vás a celkovému předprodeji. Napište mi prosím svoje pocity. 

Bojujeme, snažíme se, ale v tuto chvíli nejde bohužel odehrát všechny koncerty, i když mi mnozí píšete, ať to nevzdáváme. Nevzdáváme to, ale nejde pořádat koncerty, pokud je to ekonomická sebevražda pro pořadatele. Věřte mi, že mě to neskutečně mrzí, jsem smutný a nejraději bych byl před vámi na pódiu a s kapelou, cimbálkou a hosty zahrál to, co jsme si letos připravili. 

Je na čase tedy dát do pohybu záchrannou variantu B.
Těšte se na naše záznamy ze zkoušek, které pro vás připravujeme a které jsme v Bíteši naštěstí natočili. Určitě opráším naše večery - Živě z obýváku a také koncerty na Youtube. 

ZÍTRA STARTUJEME!!!
První adventní neděle, 28.11.2021 v 17:30 hod. na ČT1 - živý přenos z břevnovského kláštera - ADVENTNÍ KONCERTY ČESKÉ TELEVIZE.
Adventní koncert zahájím skladbou Hvězda. Doprovodí mě Cimbálová muzika Harafica a pěvecký sbor Cancioneta Praga. 

Buďme při sobě, ve zdraví a pohodě. Přijde jistě čas, kdy zase budeme moci předvánočně koncertovat. Věřím a moc vám děkuji za podporu, kterou mi dáváte.
pb 

NOVÉ TERMÍNY KONCERTŮ:

 • 3.12.2021 Rapotín - přesunuto na 2.12.2022
 • 4.12.2021 Ostrava - přesunuto na 3.12.2022
 • 5.12.2021 Bolatice - přesunuto na jaro - léto 2022
 • 7.12. 2021 Blansko - přesunuto na 7.12.2022
 • 8.12.2021 Třešť - přesunuto na 6.12.2022
 • 10.12.2021 Ratíškovice - přesunuto na 9.12.2022
 • 11.12.2021 Třebíč - v řešení
 • 12.12.2021 Brno - v řešení
 • 13.12.2021 Praha - v řešení
 • 14.12.2021 Kolín - přesunuto na 13.12.2022
 • 17.12.2021 Uherský Brod - přesunuto na 16.12.2022 
 • 18.12.2021 Velká Bíteš - přesunuto na 17.12.2022
 • 19.12.2021 Zbraslav u Brna - v řešení

----

edit: 3.12.2021:

Krásný den, moji milí!????
Tak máme naše turné, zdá se vyřešeno, neb i na mě došlo a budu muset být nějaký čas pozitivní, ale pouze v domácím prostředí.
Jsem, v rámci možností, v pořádku a jak se dám trochu dohromady, tak se těšte na živé koncerty z obýváku a snad tento víkend stihneme dokončit a zveřejnit na Youtube první premiéry skladeb, které jsme pro vás natočili - s Bandou a týmem - na našich generálkách ve Velké Bíteši.
V minulém týdnu jsem psal, že dáme ještě šanci pár koncertům. Chtěl jsem tak zachránit alespoň kousek našeho turné, které mělo letos slavit 25. výročí. V tuto chvíli ale opravdu chybí ještě prodej dost vstupenek na to, aby se koncerty mohly zrealizovat a také již na některé, kvůli zdraví a domácí izolaci, bohužel nemohu. ????
Vládní opatření pořadatelům zkomplikovala koncerty uspořádat a rozhodli se termíny přesunout na další rok.
Na webu najdete ty, které jsme již přeložili na prosinec 2022 a další bych rád zkusil odehrát hned v úvodu května, ať se setkáváme dříve, než zase za rok. Co vy na to? Uděláme si “Vánoce” v květnu. Souhlasíte? Já bych to zkusil. ????✌️
 
Terminy budeme na webu aktualizovat:
1.5.2022 Praha / Divadlo Kalich
4.5.2022 Třebíč / Fórum
5.5.2022 Brno / Sono Centrum
8.5.2022 Zbraslav u Brna / KD
 
Vstupenky zůstávají v platnosti a neváhejte s jejich nákupem. Budeme se řídit vaším zájmem.????
Prosinec 2021 tedy - od teď - musím opět přesunout do virtuálního prostoru - na naše Vánoční online tour 2021.
Dejte mi chvíli, prosím, na zotavenou a pustím se, co nevidět, do našich večerů Živě z obýváku. Opatrujte se.
Všem pevné zdraví přeji.
Petr Bende????
 
edit 31.3.2022:
Pozor! POSLEDNÍ PŘELOŽENÍ KONCERTŮ.☝️☝️☝️
Díky množícím se dotazům o přebookování vstupenek na Vánoce jsem se s pořadateli, kteří by také raději koncert v našem tradičním čase vánočním, rozhodl opravdu snad o posledním přesunutí. Zanedlouho zveřejníme všechny termíny letošního turné, všechny stávající i NOVÉ hosty a myslím, že se MÁTE SE NA CO TĚŠIT a věřím, že již snad vše proběhne v pořádku. V květnu se tedy neuvidíme na sólo vystoupení, ale za to se na Vás o to víc budeme těšit na viděnou na všech venkovních koncertech, kterých letos nebude málo.????
 
VEŠKERÉ INFO o nových termínech na Prahu, Brno, Třebíč a Zbraslav, které jsme plánovali na květen najdete NA NAŠEM WEBU www.petrbende.cz / v sekci koncerty. Vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti a nemusíte mít strach, i když již někteří máte vstupenky více než dva roky doma. Tak se tedy snad KONEČNĚ sejdeme na našem letošní VÁNOČNÍM TURNÉ 2022!
Těším se na viděnou na všech koncertech, které nás čekají. ????Krásné dny. pb????Těším se
na setkání s vámi

Zůstaňme v kontaktu
Nenechte si ujít novinky od Petra na Váš e-mail.

 • Hlavní partner AR
 • Hlavní partner AGADOS
 • Hlavní partner AVE
 • Hlavní partner Senergos
 • Hlavní partner TG Drives
 • Hlavní partner Moravské gymnázium
 • Oficiální dopravce Ford Carent
 • Partner Supraphon
 • Partner Profi Place
 • Partner Grmolec
 • Partner Divadlo Kalich
 • Partner CH Records