Michaella a Petr Bende hledali hranice mezi sebou před kamerami 

Datum:

Středa 16. 5. 2012

Michaella a Petr Bende se rozhodli zatřást hranicemi. Mezi ženou a mužem. Jejich společný duet pod názvem Hranice, který produkoval Vlado ,,Randy,, Gnepa a text napsal Jozef Husovský, přináší příběh dvou lidí toužících po vztahu s čistým stolem a po vztahu prožívány na plný plyn.

Po úspěchu skladby ve Slovenském rádiovém éteru, se Michaella a Petr Bende postavili pod režisérskou taktovkou Michala ,,Kunesa,, Kováča před kamery, aby poselství písně zdůraznili i vlastním hereckým talentem. K charizmatickému projevu hlavních postav příběhu přispěli svým uměním hairstylistka Elena Pellová, make-upem Stanislav Nižník a fotograf Jaroslav Suchár. ,, Počas natáčania Petrových scén som stála za Michalom Kunesom a dianie na pľaci som sledovala cez kameru, vďaka čomu som získala inú perspektívu pohľadu. Musím povedať, že Petr je naozaj veľmi dobrý herec, ktorému som uverila všetky emócie. Som si istá, že ľudia pochopia odkaz piesne aj vtedy, ak si vypnú zvuk a budú iba sledovať obraz,“ zdůraznila Michaella.

Český zpěvák se na východě Slovenska zastavil v rámci turné s Věrou Špinarovou a koncertní misi zpříjemnil natočením videoklipu, který se odehrával na dvou místech – při piáně v prešovském PKO a ateliéru. Už při nahráváni ve studiu se oba interpreti s textem o polaritě mezi mužským a ženským světem ztotožnili od prvních veršů. Proto se na popové vlně přeženou hádkou spojenou s výčitkami, aby nakonec našli hranice vlastního světa, kde harmonicky dokážou fungovat vedle sebe.

,,Před kamerou jsme se soustředili na naše pocity, kterými jsme se snažili reagovat na text. Materiálu se nám podařilo natočit dost, teď bude vše záležet jen na režisérovi, ale Michal ,,Kunes,, Kováč je mladý talentovaný člověk, proto se na finální verzi těším. V každém případě jsem si natáčení užíval. Nikam jsme se nehonili, což bylo dobrým znamením a nakonec jsme všechno zvládli dříve, než jsme plánovali,, pochvaloval si atmosféru při natáčení Petr Bende.

 Už za pár dnů se fanoušci slovenské zpěvačky Michaelly a českého zpěváka Petra Bendeho, mohou těšit na videoklip k Česko-Slovenskému duetu s názvem Hranice, který určitě zahýbe hranicemi.


Související fotogalerie

Aktuality