Aktuality

VÁNOČNÍ TURNÉ - přehled dosud spuštěných předprodejů

1.12. OSTRAVA

http://www.dkmoas.cz/index.php?ID=5364

2.12. FRÝDEK-MÍSTEK

http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/pop/1702985-vanocni-turne-2015-petr-bende-cimbal-big-band-a-hoste.html

4.12. ZLÍN

https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=134353

8.12. PRAHA

http://www.divadlokalich.cz/repertoar/33-petr-bende/

19.12. TVRDONICE /u Břeclavi/

- Obecní úřad Tvrdonice (tel.: 519 339 203), knihovna (tel.: 519 339 202) a ZŠ Tvrdonice (tel.: 519 339 208)

O startu dalších předprodejů budeme vždy informovat zde na webu i na Facebooku. Sledujte nás! ;)

Petr Bende připravil své největší turné!

Hudební událost letošních Vánoc se nezadržitelně blíží!

Adventní období se u zpěváka Petra Bende každoročně váže na sérii vánočních koncertů. Projekt, se kterým kapela objíždí sály měst po celé České republice, není žádnou novinkou. Vždyť letošní turné je v pořadí již devatenácté!

Bohatá historie koncertů tak hovoří sama za sebe. Vstupenky předem vyprodané, našlapané sály, věrné publikum a potlesky vstoje motivují zpěváka k dalším a dalším novinkám v programu. Letos se rozhodl pro inovaci zásadní.

Lidová složka programu, kterou dosud reprezentovala Cimbálová muzika Grajcar, bude zachována, ale jak zpěvák slibuje - povznesena ještě výš o zvuk klasického big bandu. Místo muzikantů z Dolních Bojanovic se tak letos představí mladý mistr sólového cimbálu Michal Grombiřík a kapelu doplní desetičlenný dechový Big Band. Vůbec poprvé tak dojde ke spojení kapely Petra Bende, big bandu a cimbálu.

Zatímco všichni interpreti zužují z ekonomických důvodů počty svých účinkujících, Bende vsází na opačnou stranu mince a chce publiku dopřát co nejvíce. V letošním programu ho doprovodí hned 17 hudebníků. Pěvecké sbory z jednotlivých měst propojí koncerty s domácím publikem a při celém turné bude hostovat zakladatel legendární skupiny Yo-Yo Band Richard Tesařík, který zazpívá své největší hity a zazní i duet s Petrem Bende. Velkou příležitost představit se a zahrát si před vyprodanými sály dává Bende svému objevu, 13letému chlapci, písničkáři Víťu Štaiglovi. “Když jsme s kapelou začínali, tak  jsem mnohokrát dostal šanci odjet velké koncerty třeba s Romanem Horkým, kapelou Fleret, No Name nebo Čechomorem. Teď je šance zase pomáhat dál.”

V uplynulých letech vždy při turné hostovala zástupkyně ženského pohlaví. Blížící se koncerty jsou však tentokrát čistě mužskou záležitostí. Na otázku, proč letos nezařadil do programu žádnou ženu, reagoval zpěvák s úsměvem: "Letos to bude ryze pánská jízda a někdy je zkrátka potřeba trochu si od nich odpočinout." Přítomné dámy v publiku se tak mají nač těšit!

Petr Bende & Cimbál BIG Band - 19 koncertů, jejichž termíny a místa Petr v těchto dnech konečně vyzradil, to je historicky největší Vánoční turné Petra Bende pro rok 2015!

Bližší informace o jednotlivých koncertech i předprodejích omezeného počtu vstupenek sledujte na webových stránkách www.petrbende.cz a stránce Petr Bende & band na Facebooku.


PETR BENDE & Cimbál BIG Band a hosté 2015

DATUM

MĚSTO

27.11.

MIROSLAV u Znojma

28.11.

BLANSKO

29.11.

BRNO

1.12.

OSTRAVA

2.12.

FRÝDEK-MÍSTEK

3.12.

ŠTERNBERK

4.12.

ZLÍN

6.12.

HRANICE NA MORAVĚ

8.12.

PRAHA

9.12.

PLZEŇ

11.12.

BYSTŘICE POD PERNŠTEJNEM

12.12.

VELKÁ BÍTEŠ

13.12.

ZBRASLAV u Brna

15.12.

POLNÁ u Jihlavy

16.12.

TŘEBÍČ

17.12.

MLADÁ BOLESLAV

19.12.

TVRDONICE /Břeclav/

20.12.

VELKÉ BÍLOVICE

21.12.

UHERSKÝ BROD

VÁNOČNÍ TURNÉ 2015 - představení

PETR BENDE & Cimbál BIG Band a hosté

Když Petr Bende ve dvaceti letech připravil svůj první vánoční program, 
těžko ho v té době napadlo, že o několik let později bude o vstupenky 
takový zájem, že se po nich vždy doslova zapráší. Koncerty se však 
dávno rozrostly z původní Zbraslavi u Brna po turné po celé republice.


Adventní období se u Petra Bende již 18 let váže na sérii koncertů s tou 
pravou sváteční atmosférou. I letos se mohou zpěvákovi příznivci těšit 
na tradiční vánoční tour, avšak pozor - s výraznými změnami.

 
Lidová složka programu, kterou dosud reprezentovala Cimbálová 
muzika Grajcar, bude zachována, ale jak zpěvák slibuje - povznesena 
ještě výš o zvuk klasického big bandu. Místo muzikantů z Dolních 
Bojanovic se tak letos představí mladý mistr sólového cimbálu Michal 
Grombiřík a kapelu doplní desetičlenný dechový Big Band. Vůbec poprvé tak 
dojde ke spojení kapely Petra Bende, big bandu a cimbálu.

Tato jedinečná hudební fúze bude jistě velmi zajímavá a v našich 
krajích se jedná o úplnou  novinku.


Pěvecké sbory z jednotlivých měst propojí koncerty s domácím publikem 
a při celém turné bude hostovat zakladatel legendární skupiny Yo-Yo 
Band Richard Tesařík.


Fanoušci, pro které se již koncerty staly neodmyslitelnou vánoční 
tradicí, se tak mají nač těšit. Zbrusu nový program, nové obsazení, nové 
aranže autorských i světových skladeb a samozřejmě i oblíbené vánoční 
koledy.


19 koncertů po celé ČR - to je Vánoční turné Petra Bende pro rok 2015!

JEDINEČNÝ KONCERT NA HRADĚ VALEČOV

Zřícenina hradu Valečov tvoří jednu z dominant Českého ráje. Je považován za jeden z našich nejkrásnějších skalních hradů. A právě zde se můžete těšit na jedinečný koncert Petra Bende & bandu a Cimbálové muziky Grajcar. Nenechte si ujít jediný koncert v této sestavě ve Středočeském kraji! Předprodej zahájen!

KONCERTY 2015

Kalendář se postupně plní a my se na Vás již nyní těšíme na těchto akcích. Sledujte naše webové stránky a Facebook - další koncerty stále přidáváme! 

Bende pokřtil nová CD/DVD v kostele ve Švýcarsku!

Přesně měsíc před Štědrým dnem, v pondělí 24. listopadu, odstartoval Petr Bende sérii tradičních vánočních koncertů překvapivě ve švýcarském Zürichu. Do Augustiniánského kostela byl s celým týmem pozván Rebeccou Neff z agentury Czech it Out a záštitu nad tímto jedinečným vystoupením převzalo Velvyslanectví České republiky v Bernu. Bende tak navázal na loňský úspěch, kdy se jeho hudba vznešeně nesla nádhernou katedrálou Saint-Louis, jen pár metrů od hrobky slavného Napoleona v Paříži.

 

“Jsme poctěni, že jsme mohli vyjet s vlastní hudbou a českými koledami do zahraničí. Curych byl nádherný a měli jsem čas se po dlouhém cestování autobusem projít městem, navodit a seznámit se tak s atmosférou tohoto jedinečného města. Při koncertu vzniklo nádherné propojení s československým publikem. Vzpomínalo se a v mnohých řadách i plakalo. Závěrečný potlesk vstoje nám byl opravdu jedinečným dárkem v zahraničí. Děkujeme také produkci koncertu, kdy jsme se mohli cítit skoro jako světová skupina, díky zázemí a servisu ze strany agentury Czech it Out. V dalším roce jistě na naše zahraniční cesty navážeme.”, těší se Bende.

 

Pro křest svých nových live CD/DVD si zpěvák vybral právě Augustiniánský kostel, nacházející se v samém centru švýcarského Zürichu. Stěny kostela se tak zcela netradičně rozezněly rockem, spojeným s cimbálovou muzikou a obohaceným zpěvem operním pěvkyně Aleny Vacíkové. Celému koncertu přihlížel zástupce velvyslance České republiky, pan Pavel Bednář. České, slovenské, ale i švýcarské publikum přijalo hudebníky velmi vřele, a tak si kapela v závěru koncertu vysloužila bouřlivé ovace a potlesk vstoje.

 

Ani fanoušci v Čechách nepřijdou zkrátka. Už v pátek, 28.11., vyrazil Petr Bende na českou část svého tradičního vánočního turné, se kterým letos navštíví dokonce sedmnáct míst po celé České republice! Kvalitu programu dokládá i fakt, že mnohá města jsou již dlouho dopředu beznadějně vyprodána.

 

Nově pokřtěná CD/DVD budou k zakoupení právě při tomto tour nebo na www.petrbende.cz. V obou případech se jedná o živé záznamy koncertů. První titul mapuje energické vystoupení Petra Bende & bandu a Cimbálové muziky Grajcar na největším festivalu na Vysočině - Vysočina Festu. Druhý titul pak fanoušky zavede do velkého dómu Kateřinské jeskyně na speciální akustický koncert Petra Bende & bandu s hostem Pavlem Helanem. “Kateřinská jeskyně je jedinečný záznam z místa, kde se ještě nikdo nepokusil něco takového udělat a natočit. Oba koncerty jsou zmapováním dosavadních alb a jedenáctiletého působení mojí kapely ve stejném obsazení.” , upřesňuje zpěvák.

 

Bližší informace o jednotlivých koncertech i předprodejích omezeného počtu vstupenek sledujte na webových stránkách www.petrbende.cz a stránce Petr Bende & band na Facebooku.

VÁNOČNÍ KONCERT VELKÁ BÍTEŠ - VYPRODÁNO!

Další stop stav je hlášen z Velké Bíteše, kde je již koncert zcela vyprodán! Vypravit se můžete do nedaleké Miroslavi u Znojma, kde jsou ještě poslední vstupenky v prodeji! 

- MIROSLAV: Elektro Hanzel, nám. Svobody 18, tel. 515 333 133 
- MORAVSKÝ KRUMLOV: Cykloservis Novotný, nám. T.G. Masaryka 44, 
- VÉMYSLICE: Hotel Ryšavý, Vémyslice 73

VÁNOČNÍ KONCERT ZBRASLAV u Brna - VYPRODÁNO!

Dnešním dnem (19.11.) bude uzavřen předprodej i na Zbraslav, neboť koncert hlásí vyprodáno! :) Vypravit se můžete do nedaleké Miroslavi u Znojma, kde jsou ještě poslední vstupenky v prodeji! 

- MIROSLAV: Elektro Hanzel, nám. Svobody 18, tel. 515 333 133 
- MORAVSKÝ KRUMLOV: Cykloservis Novotný, nám. T.G. Masaryka 44, 
- VÉMYSLICE: Hotel Ryšavý, Vémyslice 73

VÁNOČNÍ KONCERT BRNO - VYPRODÁNO!

Také vánoční koncert v nových prostorách brněnského Sono centra je již vyprodán. Na koho se vstupenky nedostaly, může se však vypravit na koncert o den dříve do nedaleké MIROSLAVI u Znojma!

- MIROSLAV: Elektro Hanzel, nám. Svobody 18, tel. 515 333 133 
- MORAVSKÝ KRUMLOV: Cykloservis Novotný, nám. T.G. Masaryka 44, 
- VÉMYSLICE: Hotel Ryšavý, Vémyslice 73

VÁNOČNÍ KONCERT TŘEBÍČ - VYPRODÁNO!

Lámeme rekordy! Během dvou týdnů je třebíčský koncert do posledního místa vyprodaný. Apelujeme tímto na majitele několika nevyzvednutých rezervací v Hudebních nástrojích Mijovič, aby si své vstupenky vyzvedli do 28.11., poté budou vráceny do prodeje! Děkujeme za pochopení a těšíme se do Třebíče! :)

PŘEHLED VŠECH PŘEDPRODEJŮ NA VÁNOČNÍ TURNÉ 2014

Předprodeje na všechny vánoční koncerty v rámci turné jsou v plném proudu, zde Vám přinášíme přehled předprodejů pro snadnější orientaci:

24.11. ŠVÝCARSKO /Zurich/
http://www.czechitout.ch/czechusout/?page_id=1483

28.11. MIROSLAV u Znojma
http://petrbende.cz/cze/archiv/vanocni-koncert-miroslav--start-predprodeje_3452/

29.11. BRNO
http://www.ticketportal.cz/event.aspx?ID=66519

30.11. BLANSKO
http://petrbende.cz/cze/archiv/vanocni-koncert-blansko--start-predprodeje_3445/

2.12. OSTRAVA
http://vstupenky.dkv.cz/list?listType=2

3.12. TŘINEC
http://vstupenky.trisia.cz/trisia/titledetail/589-petr-bende-band-a-hoste

4.12. FRÝDEK-MÍSTEK
http://kulturafm.cz/index.php?page=shop.product_details&product_id=3792&flypage=VMeTicketFlyPage.tpl&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=3

6.12. JESENÍK
http://www.mkzjes.cz/akce/detail/vanocni-petr-bende-a-hoste-4741.html

7.12. HRANICE NA MORAVĚ
http://petrbende.cz/cze/archiv/vanocni-koncert-hranice-n-m--start-predprodeje_3455/

9.12. PRAHA
http://divadlokalich.colosseum.eu/divadlo-kalich/hall?id=66484

10.12. LITOMĚŘICE
http://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/titledetail/2415-petr-bende

13.12. VELKÁ BÍTEŠ
http://petrbende.cz/cze/archiv/vanocni-koncert-velka-bites--start-predprodeje_3451/

14.12. ZBRASLAV u Brna
http://petrbende.cz/cze/archiv/vanocni-koncert-zbraslav-u-brna--start-predprodeje_3454/

16.12. TŘEBÍČ
http://petrbende.cz/cze/archiv/vanocni-koncert-trebic--start-predprodeje_3453/

17.12. POLNÁ u Jihlavy
http://petrbende.cz/cze/archiv/vanocni-koncert-polna--start-predprodeje_3448/

19.12. UHERSKÝ BROD
http://petrbende.cz/cze/archiv/vanocni-koncert-uhersky-brod--start-predprodeje_3450/

20.12. DUBŇANY
VYPRODÁNO

21.12. VELKÉ BÍLOVICE
http://petrbende.cz/cze/archiv/vanocni-koncert-velke-bilovice_3368/

VÁNOČNÍ KONCERT VELKÉ BÍLOVICE - start předprodeje!

Vstupenky na vánoční koncert ve Velkých Bílovicích (21.12. od 18:00 hod.) byly dnes předány do těchto předprodejů:

- VELKÉ BÍLOVICE: Městský úřad, tel. 519 367 111 | 
- TIC BŘECLAV: tel. 519 326 900, 731 428 235, po–pá 8:00–12:00, 12:30–16:00 |
- INFORMAČNÍ CENTRUM MĚSTA HODONÍNA: tel. 518 351 437, Národní třída 36, po–pá 7:30–17:00 | 
- OÚ DOLNÍ BOJANOVICE: Hlavní 383, tel. 518 372 326

VÁNOČNÍ KONCERT HRANICE n. M. - start předprodeje!

Předprodej na vánoční koncert v Hranicích na Moravě (7.12. od 18:00 hod.) byl zahájen. Vstupenky jsou k dispozici v těchto předprodejních místech:

- Stará střelnice, tel. 581 602 187, www.starastrelnice.cz 
- T-Mobile, Masarykovo náměstí, Hranice n. M.


!!!VYPRODÁNO!!! - VÁNOČNÍ KONCERT DUBŇANY /20.12./

Ještě měsíc a půl zbývá do vánočního koncertu v Dubňanech, přesto již nyní dorazila informace, že je koncert zcela vyprodán! Vstupenky rychlým tempem mizí i v ostatních městech, proto s koupí rozhodně neváhejte. Váš zájem je pro nás velkou motivací! Děkujeme a moc se na setkání s Vámi při vánočních koncertech těšíme! Už brzy... :)

ČESKÝ SLAVÍK - PODPOŘME PETRA A DOSTAŇME HO DO PRVNÍ DESÍTKY!

Průběžné výsledky hlasování Českého Slavíka jsou k vidění zde:
http://www.frekvence1.cz/celebrity-osobnosti/cesky-slavik-zname-prubezne-vysledky-lide-hlasuji-i-pro-bartosovou-15365.shtml

Podpořme Petra a dostaňme ho opět do první desítky těch nejlepších! Za každý hlas moc děkujeme! Slavnostní vyhlášení můžete sledovat 29. listopadu na TV Nova.

SLAVIK 9 BENDE PETR na číslo 736 373 737

(cena je dle vašeho tarifu - nijak nenavýšená. Potvrzovací sms Vám nepřijde, ale hlas je v pořádku započítán a platný).

Pro podporu celé kapely hlasujte SMS ve tvaru:
SLAVICI 9 PETR BENDE BAND na číslo 736 373 737

Totéž hlasování můžete provést i na webu: slavik.seznam.cz

Pro aktuální informace sledujte také náš Facebook:

https://www.facebook.com/pages/Petr-Bende-band/126025119587

Zde naleznete vždy aktuální informace i fotografie, stačí kliknout na TO SE MI LÍBÍ a vše budete mít on-line

VÁNOČNÍ KONCERT ZBRASLAV u Brna - start předprodeje!

Předprodej na vánoční koncert ve Zbraslavi (14.12. od 17:00 hod.) je dnešním dnem zahájen. Vstupenky můžete zakoupit v těchto předprodejních místech:

- ZBRASLAV: Obecní úřad (Po,St 15–17 hod) tel. 546 453 210 • 
- RAPOTICE: Restaurace U Rambousků (Út–Ne 11–22 hod) tel. 739 030 118 • 
- ÚJEZD U ROSIC: Obecní úřad (Út,St 8–12, 17–19 hod) tel. 546 453 158 • 
- ROSICE u BRNA: KIC, Palackého nám. 45, tel.: 546 492 196 (731 677 363)

VÁNOČNÍ KONCERT TŘEBÍČ - start předprodeje!

Vstupenky na vánoční koncert v Třebíči (16.12. od 19:00 hod.) budou v předprodeji od tohoto pátku (31.10.), a to v jediném předprodejním místě:
- Hudební nástroje Mijovič, Karlovo nám. 61/50, tel.: 568 843 180.

VÁNOČNÍ KONCERT MIROSLAV - start předprodeje!

Vstupenky na vánoční koncert v Miroslavi (28.11. od 19:00 hod.) budou od tohoto pátku (31.10.) k dostání v těchto předprodejních místech: 

- MIROSLAV: Elektro Hanzel, nám. Svobody 18, tel. 515 333 133 
- MORAVSKÝ KRUMLOV: Cykloservis Novotný, nám. T.G. Masaryka 44, 
- VÉMYSLICE: Hotel Ryšavý, Vémyslice 73


Aktuality